Soms heb je zin in een andere snack. Even geen bitterbal maar een gezondere snack. Wij kiezen dan graag voor een ongebruikelijke, maar toch ook heerlijke combinatie (en oer-Hollands): Oude kaas, honing en koffie.

KOFFIE, HONING & KAAS I HET RECEPT
Kies een stuk oude kaas wat jij lekker vindt. Je kunt je kaas bijvoorbeeld halen bij de kaasboer of een streekwinkel. De smaak van de honing kan erg afhangen van de locatie waar je de honing koopt. Leuk om te proberen: wissel eens af en probeer een nieuwe honingsmaak, dit heeft effect op de aroma's van de koffie en kaas.
Als je de oude kaas royaal in de honing doopt en daarna voorzichtig in de gemalen koffie... dan zul je proeven dat de smaken geweldig bij elkaar komen. Drink hier rustig een lokaal gebrouwen biertje bij! Tip: wissel de biertjes ook regelmatig af voor een smaaksensatie.
Proost!
